Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 17 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti septiņi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un trīs noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši septiņi ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki.

Nav reģistrēti gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 24 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 77 protokoli.

28.aprīlī saņemta informācija, ka Varakļānos, Pils ielā, no neaizslēgtas kāpņu telpas nozagts baltas krāsas sieviešu kalnu velosipēds “Wheeler Passera 55”. Policijā sākts kriminālprocess.

28.aprīlī Valkā, Ausekļa ielā, konstatēts, ka atlauztas kāda dzīvokļa durvis un no dzīvokļa nozagta portatīvais dators, trīs mobilie telefoni, fotoaparāts, nauda un bižutērija. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

28.aprīlī konstatēts, ka Valmierā, Ūdens ielā, no nojumes nozagta malka. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

28.aprīlī Vecpiebalgas novada Dzērbenē konstatēts, ka, atlaužot logu, iekļūts veikalā, kur nozagtas dažādas alkoholisko dzērienu pudeles, kafija, dažādi pārtikas produkti un saimniecības preces. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

28.aprīlī pēc pulksten 10.30 Burtnieku novada Valmieras pagastā 1985.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka sabojātas mājas ieejas durvis un no telpām nozagta viskija pudele, alus, šampanietis un konfektes. Policijā sākts kriminālprocess.

28.aprīlī ap pulksten 15 Pārgaujas novada Stalbes pagastā, pie mājām “Dzintari”, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli sabojāja trīs “Latvenergo” balstus un vadus. Vadītājs notikuma vietu atstāja, neziņojot likumā noteiktā kārtībā policijai. Policija noskaidro iesaistīto personu un transportlīdzekli.

28.aprīlī ap pulksten 21.30 Strenču novada Plāņu pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Valka 96.kilometrā, pagaidām nenoskaidrota persona ar pagaidām nenoskaidrotu automašīnu izraisīja sadursmi ar 1968.gadā dzimuša Igaunijas pilsoņa vadīto automašīnu “Jeep Grand Cherokee” un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai. Negadījumā nav cietušo, policija noskaidro notikuma vietu atstājušo personu un transportlīdzekli.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža