Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 29 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par desmit zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par sešiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un četriem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki. Pieķerts viens iereibis autovadītājs un par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 15 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 66 protokoli.

13.aprīlī saņemta informācija par divu velosipēdu zādzību Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, Tūjā. Zādzība notikusi kādas mājas pagalmā laika posmā no 11. uz 12.aprīli. Cietušie – 1955.gadā dzimusi sieviete un 1937.gadā dzimis vīrietis. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

13.aprīļa vēlā vakarā saņemta informācija, ka Pārgaujas novada Stalbē, izsitot logu, iekļūts kādā veikalā un nozagtas cigaretes un šokolādes. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.aprīlī saņemta informācija, ka Limbažu novada Umurgas pagastā, Dārzciemā, no dārziņiem nozagta metāla muca. Zādzība iespējams notikusi laika posmā no 8. līdz 9.aprīlim. Policija noskaidro apstākļus.

13.aprīļa pēcpusdienā Amatas novada Zaubes pagastā pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns nokodis sešas vistas. Policija noskaidro apstākļus.

13.aprīlī pēc pulksten 16 Madonā, Biržu ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu izraisīja ceļu satiksmes negadījumu ar 1984.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu “Honda Civic” un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai. Policija noskaidro notikušā negadījuma apstākļus un iesaistīto automašīnu.

13.aprīlī saņemta informācija, ka Salacgrīvas novada Ainažos, Valdemāra ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu sabojājis ceļa zīmi un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par šo faktu policijai, kā tas noteikts likumā. Policija noskaidro visus apstākļus un iesaistīto automašīnu.

13.aprīlī saņemta informācija, ka Beverīnas novada Kauguru pagastā, Mūrmuižā, no mājas nozagts televizors un malka. Policija pārbauda kādas 1989.gadā dzimušas sievietes saistību ar šo zādzību, kā arī noskaidro pārējos notikušā apstākļus.

13.aprīlī pēc pulksten 11 Valmierā, A.Upīša ielā, veikalā “top!”, pagaidām nenoskaidrota persona nozaga vairāk nekā 22 eiro vērtu viena litra tilpuma viskija “Tullamor” pudeli. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Savukārt ap pulksten 16.30 Valmierā, Stacijas ielā, veikalā “Rīts”, aizdomās par alkohola un pārtikas produktu zādzību aizturēta kāda 1970.gadā dzimusi sieviete. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.aprīlī aizdomās par divu alumīnija kannu zādzību Limbažos, Krasta ielas garāžu masīvā, aizturēts 1977.gadā dzimis vīrietis. Zādzība paveikta, uzlaužot kādas garāžas durvis. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.aprīlī Strenču novada Sedā administratīvās apskates laikā pie 1963.gadā dzimuša vīrieša policija atrada un atsavināja vairāk nekā 13 litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaržu, 115 litrus brāgas, kā arī ierīci, kas paredzēta alkohola izgatavošanai. Par šo faktu sākta administratīvā lietvedība.

13.aprīlī Madonā, Rūpniecības ielā, pieķerts 1981.gadā dzimis vīrietis, kurš pie automašīnas “VW Golf” stūres bija sēdies 2,15 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža