Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 44 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti septiņi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par četriem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par sešiem ceļu satiksmes negadījumiem. Divos negadījumos cietuši divi cilvēki.

Nav reģistrēti gadījumi, kad autovadītāji pie automašīnas stūres sēdušies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 77 protokoli, tostarp par ātruma pārsniegšanu sastādīti 36 administratīvo pārkāpumu protokoli.

31.martā saņemta informācija, ka laikā no 30. līdz 31.martam Limbažu novada Katvaru pagastā, Pociemā, no kravas automašīnas GAZ un traktora nozagti akumulatori, savukārt no vēl viena traktora nozagti 40 litri dīzeļdegviela. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

31.martā saņemta informācija, ka Alūksnes novada Mālupes pagastā konstatēts, ka, uzlaužot verandas durvis, iekļūts kādā mājā un nozagts elektromotors. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

31.martā saņemta informācija, ka laika posmā no 29. līdz 31.martam Limbažos, Jaunā ielā, no neaizslēgta dzīvokļa nozagts portatīvais dators. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

31.martā plkst. 12.55 Gulbenē, Rīgas ielas un Blaumaņa ielas krustojumā, notika automašīnas BMW un automašīnas “Toyota” sadursme. Negadījumā cieta BMW 1989.gadā dzimusī vadītāja un automašīnas “Toyota” 1986.gadā dzimusī vadītāja. Abām sievietēm sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

31.martā plkst. 17.15 Valmierā, Rīgas ielas un A.Upīša ielas krustojumā, 1994.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu BMW, neizvēlējās satiksmes intensitātei atbilstošu distanci, kā rezultātā iebrauca priekšā stāvošajā automašīnā “Nissan”, kuru vadīja 1957.gadā dzimusi sieviete. Sadursmes radītā trieciena rezultātā automašīna “Nissan” uzbrauca priekšā stāvošai policijas dienesta automašīnai “Renault”. Negadījumā nav cietušo, vien bojāti transportlīdzekļi. BMW vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža