Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 18 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par astoņām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par deviņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un astoņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par pieciem ceļu satiksmes negadījumiem. Divos negadījumos cietušas divas personas.

Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 64 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

3.martā plkst.8 Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagastā konstatēts, ka iekļūts īpašumā, kur izdemolēta istaba, no elektroierīcēm paņemti elektrovadi, atlauztas klēts un pagraba durvis un nozagts ievārījums. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti notikušā apstākļi un iesaistītās personas.

3.martā ap pulksten 13.30 1952.gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka Smiltenē, Abulas ielā, no pagrabtelpas nozagts tur novietotais velosipēds “Kross Opal S”. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

3.martā īsi pirms pulksten 9 Cēsīs, Gaujas ielā, veikalā “Maxima” mēģinājumā nozagt “Kinderolu” pieķerts 2005.gadā dzimis zēns. Policija noskaidro visus apstākļus.

3.martā ap pulksten 15.30 Burtnieku novada Valmieras pagastā, Valmiermuižā, 1973.gadā dzimis vīrietis automašīnā “Mercedes Benz” glabāja un pārvadāja 200 “Winston” markas cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes markām. Vīrietim par šo pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža