Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par divām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 17 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un četriem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par sešiem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietušo.

Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 120 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 48 administratīvā pārkāpuma protokoli.

25.februārī Cēsīs, Valmieras ielā, veikalā “Maxima”, konstatēts, ka 1965.gadā dzimusi sieviete iespējams nozagusi 14 eiro vērtu apakšveļas komplektu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

25.februārī īsi pirms pulksten 15 Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā, Gulbītī, autoceļa Rimstava – Ušuri 10.kilometrā, uz dzelzceļa pārbrauktuves, 1954.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “VW Golf” sadūrās ar pa dzelzceļu braucošo drezīnu, kuru vadīja 1964.gadā dzimis vīrietis. Negadījuma iespējamais iemesls ir, ka vieglās automašīnas vadītājs nav apturējis automašīnu pie 207.ceļa zīmes (neapstājoties tālāk braukt aizliegts) un, nepārliecinoties par manevra drošību, šķērsojis dzelzceļa pārbrauktuvi. Negadījumā nav cietušo, taču bojāti abi transportlīdzekļi. Policija noskaidro visus apstākļus.

25.februārī Valmierā administratīvi sodīti divi pārlieku iereibuši iedzīvotāji. Pulksten 12.43 saņemts izsaukums, ka pie Vanšu tilta kāds vīrietis pārlieku iedzēris un traucē sabiedrisko kārtību. Iereibušais nogādāts Valmieras iecirknī atskurbšanai. Pēc pulksten 17 tika saņemta informācija, ka kāda nama kāpņutelpā, Rīgas ielā, guļ stipri iereibis vīrietis. 1962.gadā dzimušais vīrietis nogādāts iecirknī atskurbšanai.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža