Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 17 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trīs zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un trīs noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.

Reģistrēti divi gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 99 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts 25 administratīvā pārkāpuma protokols.

24.februārī pēc pulksten 9 Cēsīs, Bērzaines ielā, veikalā “top!”, aizdomās par degvīna pudeles zādzību aizturēts kāds 1964.gadā dzimis vīrietis. Par notikušo sākts kriminālprocess.

24.februārī ap pulksten 17 Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagastā konstatēts, ka sabojātas kāda īpašuma durvis un nozagti elektrības vadi. Par zādzību policijā sākts kriminālprocess.

24.februāra rītā konstatēts, ka Cēsīs, Valmieras ielā, no veikala “Maxima” nozagti divi iepirkuma rati. Policija noskaidro notikušā apstākļus un iesaistītās personas.

24.februārī saņemta informācija, ka nakts laikā Limbažos, Jaunā ielā, no pagalmā novietotas automašīnas “Volvo V70” nozagti kreisās puses ratu dekoratīvie diski. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

Aizvadītā diennaktī pieķerti divi dzērājšoferi, kuri pie automašīnas stūres ne tikai sēdušies reibumā, bet arī bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Vakar, pēc pulksten 21 Madonā, Lazdonas ielā, pie automašīnas “Audi A6” stūres 1,38 promiļu reibumā bija sēdies 1990.gadā dzimis vīrietis. Vadītājam nebija arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Savukārt, 25.februārī, pēc pusnakts, Valmierā, Stacijas ielā, pie automašīnas BMW stūres 1,66 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām bija sēdies 1995.gadā dzimis jaunietis. Par šādu pārkāpumu abiem vadītājiem draud kriminālatbildība.

24.februārī ap pulksten 9.34 Limbažos, Cēsu ielā, degvielas uzpildes stacijā 1935.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Mitsubishi Carisma” uzbrauca 1988.gadā dzimušam gājējam un stāvēšanai novietotai automašīnai “Renault Kangoo”. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāts gājējs. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža