Ziņas

Kriminālziņas

Par aizvadītās diennakts svarīgākajiem notikumiem Vidzemē informē policija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 47 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, nav reģistrēti mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un sešiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par trīs ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietušo.

Reģistrēti divi gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 87 administratīvo pārkāpumu protokoli. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts 29 administratīvā pārkāpuma protokoli.

23.februārī pēc pulksten 16 Priekuļu novada Liepas pagastā konstatēts, ka, atspiežot loga rūti, iekļūts mājā un nozagts dekoders. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

23.februārī saņemta informācija, ka aizvadītās brīvdienās Valkas novada Valkas pagastā, no Lugažu dzelzceļa stacijas nozagtas 18 betona plāksnes. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

23.februārī saņemta informācija, ka nedēļas nogalē Limbažu novada Skultes pagastā no kāda šķūņa, uzlaužot piekaramo atslēgu, nozagti vairāki metāla priekšmeti. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

23.februārī Madonas policija aizdomās par 100 kg kapara vadu zādzību Madonas novada Bērzaunes pagastā aizturēja divus – 1973.gadā un 1978.gadā dzimušus –

vīriešus. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

23.februārī Alūksnes policijā saņemta informācija, ka laikā no 20. līdz 23.februārim Alūksnē, Dārza ielā, atlaužot piekaramo atslēgu, no pagraba nozagti kartupeļi un burkas. Policija noskaidro apstākļus.

23.februārī konstatēts, ka Pārgaujas novada Raiskuma pagastā no kādas kokmateriālu krautuves ceļa malā nozagti ap 25 kubikmetru priedes baļķi. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

23.februārī Valmieras policija aizdomās par viskija pudeles zādzību Valkas ielā, veikalā “top!” aizturēja 1992.gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā. Par zādzību sākts kriminālprocess.

23.februārī saņemta informācija, ka ap pulksten 14 Raunas novada Drustu pagastā kādas mājas pagalmā suns sakodis 1967.gadā dzimušai sievietei piederošas automašīnas riepu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

23.februārī īsi pirms pulksten 6 no rīta Gulbenē, Brīvības ielā, pieķerts 1994.gadā dzimis vīrietis, kurš pie automašīnas “Mercedes Benz” stūres bija sēdies 1,14 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.februārī pēc pulksten 11 Valmierā, Katrīnas ielā, 1956.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Chrysler Voyager” stūres bija sēdies 0,87 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža