Ziņas

Kriminālziņas

Pagasta mājai ar akmeņiem izsit logu stiklus

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 72 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 23 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trīs zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti pieci mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi, divos negadījumos cietuši divi cilvēki. Alkohola reibumā pie automašīnas stūres pieķerti trīs autovadītāji. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmis 27 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 111 protokoli.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

9.septembrī konstatēts, ka Smiltenes novada Blomes pagastā, kādā īpašumā, atlaužot šīfera loksni, iekļūts klētī un nozagtas dažādas senlaiku grāmatas. Par zādzību policijā sākts kriminālprocess.

10.septembrī ap pulksten 2 naktī saņemta informācija, ka Madonā, Poruka ielā, brīvi piekļūstot, no automašīnas Ford Galaxy salona nozagts tur atstāts naudas maks un mobilais tālrunis Samsung. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

9.septembrī pēc pulksten 10 Valkas novada Valkas pagastā, Dārziņu kooperatīvā, 1944.gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka no mazdārziņa nozagti kartupeļi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

9.septembrī saņemta informācija, ka Rūjienas novada Jeru pagastā un Mazsalacas novada Sēļu pagastā, uz autoceļa Krogzemji – Sēļi – Rūjiena, nozagtas četras ceļazīmes – kilometru rādītājs ar metāla stabiem. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

9.septembrī policijā saņemta informācija, ka Alūksnes novada Alsviķu pagastā konstatēts, ka ilgākā laika posmā no kādas jaunbūves nozagti dažādi būvmateriāli, nodarot vairāk nekā 2000 eiro lielus zaudējumus. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess.

10.septembrī pēc pulksten 2 naktī Limbažu novada Vidrižu pagastā kāds 1974.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka alkohola koplietošanas laikā viņam nozagts mobilais tālrunis Huawei Ascend. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti visi apstākļi un iesaistītās personas.

9.septembrī Apes novada Virešos konstatēts, ka pagasta mājai pagaidām nenoskaidrota persona ar akmeņiem izsitusi sešus logu stiklus. Policija noskaidro visus apstākļus un iesaistīto personu.

9.septembrī īsi pirms pulksten 11 Limbažu novada Skultes pagastā, autobusam bremzējot, kritusi un guvusi sasitumus kāda 1971.gadā dzimusi pasažiere. Cietušajai sniegta medicīniskā palīdzība.

9.septembrī ap pulksten 18:30, Pārgaujas novada Stalbes pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Valka 41.kilometrā, avarēja iereibuša šofera vadītā automašīna Ford Galaxy. 1981.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies alkohola reibumā un netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā iebrauca grāvī. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš tika nogādāts slimnīcā

9.septembrī pēc pulksten 19 Strenču novada Sedā, Sporta ielā, pieķerts iereibis automašīnas VW Transporter vadītājs. 1983.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 0,63 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

9.septembrī pulksten 17:10 Cesvaines novada Cesvaines pagastā, autoceļa Sakums – Graši – Kraukļi 3.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas VW Sharan vadītājs. 1972.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 2,28 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

9.septembrī īsi pirms pulksten 20 Madonas novada Mētrienā, Skolas ielā, 1980.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas Audi 80 stūres bija sēdies 1,17 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Par šo faktu sākts kriminālprocess.