Ziņas

Sabiedrība

Pagarināta pieteikšanās pilsētas svētku gājienam “Valmiera lepojas”

Līdz 25.jūlijam pagarināta pieteikšanās gājienam “Valmiera lepojas”, kas notiks pilsētas svētku laikā, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

LETA jau informēja, ka no 11.augusta līdz 13.augustam norisināsies Valmieras pilsētas svētki “Valmiera virmo!”. Svinot pilsētas 733.dzimšanas dienu, valmieriešiem un pilsētas viesiem tiks piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma – būs padomāts par ģimenēm ar bērniem, jauniešiem, par aktīvā dzīvesveida cienītājiem un gardēžiem, kā arī mūzikas baudītājiem un senioriem.

Pilsētas svētku “Valmiera virmo!” laikā 12.augustā plkst.19 no Vienības laukuma līdz Hanzas sienai norisināsies gājiens “Valmiera lepojas”.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras uzņēmumus, iestādes, biedrības un ikvienu interesentu pieteikties dalībai svētku gājienā, iesakot padomāt par vienotu kolektīva vizuālo noformējumu. Dalība svētku gājienā būs iespēja netradicionālā un atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai biedrību valmieriešiem un pilsētas viesiem. Piedalīties gājienā tiek aicināti arī šogad un pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecāki ar savām atvasēm. Pieteikties var elektroniski, sūtot e-pastu uz adresi “sintija.milberga@valmiera.lv” vai zvanot pa telefonu 64210873. Pieteikumā pašvaldība aicina norādīt uzņēmuma, iestādes vai biedrības nosaukumu, kontaktpersonu un provizorisko gājiena dalībnieku skaitu.

Šobrīd dalībai gājienā jau pieteikušies Valmieras uzņēmumu, banku, izglītības iestāžu, plašsaziņas līdzekļu un biedrību pārstāvji, kā arī jaundzimušo valmieriešu vecāki ar savām atvasēm. Pagājušajā gadā gājienā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, pārstāvot 53 uzņēmumus, iestādes un organizācijas.

Ar pilsētas svētku programmu iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapas “www.valmiera.lv” sadaļā “Kultūra”.