Ziņas

Sports

Otrā uzvara

Precīzākie. Vecpiebalgas šautriņu mešanas čempionāta trešās kārtas sacensībās uzvarēja Oskars Kuzmans (centrā), aiz sevis atstājot Ilvaru Drauli (no labās) un Jāni Zommeru. Foto: no albuma

Vecpiebalgas šautriņu mešanas čempionātā aizvadītas trešās kārtas sacensības, tajās startēja 26 dalībnieki. Pirmo reizi čempionātā spēkus izmēģināja Ivo Bergmanis, Ingus Bergmanis un Ivars Bezdelīga no Salacgrīvas.

Jau ierasti spēlētājus lozējot sadalīja astoņās grupās, no kurām izslēgšanas spēlēs iekļuva divi labākie, bet grupu trešo un ceturto vietu ieguvēji izspēlēja “Gandarījuma turnīru”, noskaidrojot galīgo vietu sadalījumu. “Gandarījuma turnīrā” uzvarēja čempionāta debitants Ingus Bergmanis.
Izslēgšanas spēles risinājās pēc divu mīnusu sistēmas, un otro uzvaru šajā sezonā svinēja mājinieks Oskars Kuzmans. Iepriekšēja posmā viņš nepiedalījās, bet atklāšanas posmā arī palika nepārspēts. Jāpiemin, ka atbilstoši nolikumam no deviņām ieplānotajām kārtām čempionāta kopvērtējumā tiks vērtēti septiņu labāko posmu rezultāti iegūto punktu izteiksmē.

Otrais šoreiz Ilvars Draulis, trešais Jānis Zommers, un abiem šajā sezonā šis bija pirmais goda pjedestāls. Tūlīt aiz viņiem finišēja Avelīna Lāce, piektais Matīss Bauers, sestais – Gunārs Zommers.

Pēc trim posmiem līdera godā ar 134 punktiem izvirzījusies A. Lāce, par punktu mazāk ir J. Zommeram, bet trešais ar 130 punktiem – I. Draulis. Vēl sešniekā Andis Lauva – 120, Evalds Zommers – 118 un Gunārs Zommers – 108.
Ceturtā posma sacensības vēl šogad – 28.decembrī.