Ziņas

Sports

Orientieristu panākumi

Aizvadīts Latvijas čempi­onāts orientēšanās sportā garajā distancē, kas notika Alūksnes pusē. Ka allaž dalībnieku vidū arī daudzi “CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja”, un vairāki tika arī pie čempionāta medaļām, to­starp – augstākā kaluma. Dāmām elites grupā (W21E) uzvarēja izlases dalībniece Sandra Grosberga, tuvāko sekotāju apsteidzot par gandrīz četrām sekundēm. Pie zelta medaļas tika arī Kristīne Brunere W16 grupā. Lai gan ātrāka par viņu distancē bija Igaunijas sportiste, Latvijas čempionāta ieskaitē zelta medaļa Kristīnei. M21A grupā komandai dubultuzvara, zelts Kasparam Radziņam, sudrabs – Aināram Drozdam. W35 grupā savu kārtējo uzvaru šajā sezonā svinēja Zanda Abzalone, kurai šogad jau trešais čempiones tituls. Atgādinām, ka viņa uzvarēja sprinta distancē, kā arī sprinta stafetēs kopā ar A. Leibomu un A. Peipiņu.

Garo distanču čempiona tituls arī Igoram Bužam M55 grupā. Sudraba medaļa Kistapam Bruneram M18 grupā un Jurim Kokinam M60 grupā.

Dinai Palsai 5.vieta W14 grupā, piektais arī Rihards Knēts M18 grupā un Agris Peipiņš M35 grupā, bet labāko sešnieku noslēdza Rinalds Ruža (M12), Elīza Katlapa (W20), Jānis Naglis (M35), Aigars Leiboms (M45), Uldis Alksnis (M65).