Ziņas

Kriminālziņas

Nozog navigācijas sistēmu un vadības pulti; brauc reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 77 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 14 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 22 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci vadītāji. Noformēti 86 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 33 bija par ātruma pārsniegšanu.

12.jūlijā saņemta informācija, ka pulksten 07:35 Rūjienas novadā, no kādas mājas nozagta automašīna “Audi”. Izbraucot policijas norīkojumam, automašīna atrasta avarējusi grāvī. Transportlīdzeklis nodots īpašniekam un par notikušo uzsākts kriminālprocess.

12.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 11.jūlija pulksten 21:00 līdz 12.jūlija pulksten 16:00 Limbažu novadā, no kādas mājas teritorijā esošiem traktoriem nozagta . Policija noskaidro notikušā apstākļus, kā arī uzsākts kriminālprocess.

12.jūlijā, pulksten 08:40 Smiltenes novadā, Smiltenē, Daugavas ielā, 1973.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Seat”, izraisīja sadursmi ar 1999.gadā dzimušā jaunieša vadīto motorolleri. Ceļu satiksmes negadījumā cieta motorollera vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

12.jūlijā, pulksten 12:01 Varakļānu novadā, pa 1. maija laukumu, 1993.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,54 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.