Ziņas

Kriminālziņas

Nozog mopēdu; uzlauž balkona durvis un nozog jubilejas latu koka statīvu ar monētām

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 21 nodarījums pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs velosipēda un viens mopēda vadītājs. Noformēts 81 administratīvā pārkāpuma protokols, no kuriem 35 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

10.septembrī, Madonas novadā, Ošupes pagastā no kādas garāžas nozagts zilas krāsas mopēds “Honda”. Materiālo zaudējumu apmērs ir 320 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 07.09. līdz 10.09. pulksten 10:30, Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, tika konstatēts, ka ir uzlauztas balkona durvis un nozagts jubilejas latu koka statīvs ar lata monētām. Policija skaidro notikušā apstākļus un zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.

10.septembrī, aptuveni ap pulksten 02:00, Valkas novadā, kādam tirdzniecības veikalam izsists loga stikls un labierīcības telpu loga stikls. Zaudējumu apmērs un apstākļi tiek noskaidroti. Uzsākts kriminālprocess.

10. septembrī, pulksten 8:00, Cēsīs, Pētera un Līgatnes ielu krustojumā notika sadursme starp automašīnām “Volkswagen Polo” un “Mercedes Benz”. Sadursme radās “VW Polo” automašīnai nedodot ceļu “Mercedes Benz” kravas furgonam, kas tobrīd brauca pa galveno ceļu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta “Volkswagen Polo” vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

10.septembrī, pulksten 11:59, Madonas novadā, Kalsnavas pagastā tika apturēts mopēda vadītājs par braukšanu alkohola reibumā. Vīrietim minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā tika konstatēta 3,06 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

10.septembrī, laika posmā no 15:02 līdz 17:04, tika apturēti trīs velosipēdu vadītāji, kuri pārvietojas pa braucamo ceļa daļu alkohola reibumā. Madonas novadā velosipēda vadītājs tika apturēts 1,22 promiļu reibumā, Limbažu novadā – 2,44 promiļu reibumā, savukārt Amatas novadā velosipēda vadītājam tika konstatēts 2,65 promiļu alkohola reibums. Visiem velosipēda vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.