Ziņas

Kriminālziņas

Nozog metāla izstrādājumus; pārvadā nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielu

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 48 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 8 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 1 zādzība no tirdzniecības vietas;
  • 5 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 1 noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību un veselību;
  • 12 ceļu satiksmes negadījumiem: 1 negadījumā cietuši 2 cilvēki;
  • 0 gadījumiem, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā;
  • 27 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 83 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk sagatavotajā informācijā par reģistrētajiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī dalās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

6.jūnijā saņemts iesnieguma par dažādu metāla izstrādājumu zādzību Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, kur kāds 1963.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka viņa īpašumā esošajam šķūnim atlauztas durvis un no tā nozagti dažādi metāla izstrādājumi, nodarot ap 300 eiro lieliem zaudējumiem. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

6.maijā ap pulksten 16 Apes novadā, Apes pagastā, autoceļa Ape – Igaunijas robeža 3.kilometrā, apturēta 1983.gadā dzimuša Igaunijas pilsoņa vadītā automašīna Renault Master, kurā atrasti un atsavināti 500 litri nezināmas izcelsmes dīzeļdegviela. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

6.maijā ap pulksten 13 Cesvaines novadā, Cesvaines pagastā, autoceļa Bērzaune – Zalgauska – Kusa – Oļi – Cesvaine 28.kilometrā, avarējot mopēdam, traumas guva mopēda vadītājs un pasažieris. Sākotnējā informācija liecina, ka 1989.gadā dzimis vīrietis nav ticis galā ar mopēda vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā traumas guva arī mopēda pasažieris – 1978.gadā dzimis vīrietis. Abiem braucējiem konstatēts alkohola reibums. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.