Ziņas

Kriminālziņas

Nozog dažādas sadzīves mantas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnu vadītājs un viens velosipēda vadītājs. Noformēti 87 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 34 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

24.aprīlī saņemta informācija, ka laika posmā no 20.aprīļa līdz 23.aprīlim Burtnieku novadā Valmiermuižā notikusi zādzība. Izsitot loga rūti, iekļūts īpašumā, no kura nozagtas dažādas sadzīves mantas. Materiālie zaudējumi 191 eiro. Tiek skaidroti notikušā apstākļi. Uzsākts kriminālprocess.

24.aprīlī pulksten 10:30 Cēsu novadā Cēsīs Raunas un Noliktavas ielu krustojumā notika automašīnas “Renault Master” un “Ford Focus” sadursme. Automašīnu vadītāji – 1955.gadā dzimis vīrietis un 1976.gadā dzimusi sieviete no stacionēšanas atteicās. Policija skaidro negadījuma apstākļus.