Ziņas

Kriminālziņas

Nozog auto un velosipēdu, mellenes un degvielu

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 66 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 19 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 1 zādzību no tirdzniecības vietām, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).  Reģistrēta informācija par 16 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Notikuši 10 ceļu satiksmes negadījumi, 1 negadījumā cietis 1 cilvēks. 2 gadījumos alkohola reibumā vadītas automašīnas. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmis 45 vadītājs. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 106 protokoli.

5.augustā laika posmā no plkst. 04:00 līdz 05:00 Valmierā Stacijas ielā no mājas pagalma stāvlaukuma tika nozagta a/m Porsche Cayenne brūnā krāsā. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

5.augustā policijā saņemts iesniegums par to, ka 22. jūlijā plkst.20:00 Gulbenes novada Gulbenē no pagalma Bišu ielā, brīvi piekļūstot, nozagts nepieslēgts velosipēds. Policija skaidro notikušā apstākļus.

3.augustā plkst.09:00 Salacgrīvas novada Ainažu pagastā tika konstatēts, ka no vairākiem traktoriem un automašīnām nozagta dīzeļdegviela 295 l. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

4.augustā plkst. 13:15 Salacgrīvas novada Salacgrīvā no dzīvojamās mājas Līču ielā nozagti radiatori. Policija skaidro notikušā apstākļus.

1.augustā plkst. 18:24 Cēsīs, Piebalgas ielā DUS „Statoil” nenoskaidrots vadītājs ar a/m VW Golf iepildīja 27,68 l dīzeļdegvielas un , par to nesamaksājis, aizbrauca. Policija uzsākusi notikušā apstākļu pārbaudi.
Laika posmā no 2. augusta līdz 5. augustam Madonas novada Ošupes pagastā no lauka norakti un nozagti kartupeļi. Policija skaidro materiālā zaudējuma apmēru un notikušā apstākļus.

5.augustā policijā saņemts iesniegums par to, ka 2015. gada jūnijā Burtnieku novada Burtnieku pagasta nekustamajā īpašumā izcirsti 0,53 ha koku (egles). Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

5.augustā tika saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka plkst. 21:10 Madonas novada Ošupes pagastā 1981. gadā dzimusi sieviete guvusi miesas bojājumus, kurus tai nodarījis 1966. gadā dzimis vīrietis. Cietusi persona, kurai konstatēts arī alkohola reibums, nogādāta Madonas slimnīcā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

6.augustā plkst. 03:50 Valkas novada Valkā pie spēļu zāles Joker Semināra ielā tika piekauts 1978. gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts alkohola reibums un kurš ar miesas bojājumiem nogādāts Vidzemes slimnīcā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

5.augustā laika posmā no 01:00 līdz 08:30 Strenču novada Strenčos no šķūnīša Valkas ielā nozagti apmēram 300 kg melleņu. Policija skaidro materiālā zaudējuma apmērus un notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

5.augustā plkst. 16:10 Limbažu novada Limbažos Valmieras ielas pagalmā 1964. gadā dzimis vīrietis, būdams 2,15 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja a/m Audi A4 Avant bez jebkāda veida transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvais protokols.

5.augustā plkst. 21:59 Valmierā pa Tērbatas ielu 1957. Gadā dzimusi sieviete, būdama 1,02 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja a/m Toyota Corolla Verso. Noformēts administratīvais protokols.