Ziņas

Kriminālziņas

Nozog 170 litrus degvielas

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 66 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti seši mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 21 nodarījumu pret sabiedrisko kārtību un septiņi noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki.

Nav pieķerts neviens autovadītājs, kurš pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīts 71 protokols, tostarp par ātruma pārsniegšanu 33 protokoli.

6.novembrī pēc pulksten 15 Limbažu novada Umurgas pagastā kaimiņu suns sakodis kādu 1973.gadā dzimušu vīrieti, kurš nogādāts slimnīcā.

6.novembrī saņemts iesnieguma, ka laikā no 4. līdz 5.novembrim Gulbenes novada Galgauskas pagastā no zemnieku saimniecības teritorijā esošās kravas automašīnas nozagti 170 litri dīzeļdegvielas. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža