Ziņas

Kriminālziņas

Nozagti gāzes baloni un velosipēds

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par četrām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par deviņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un pieciem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši ceļu satiksmes negadījumi, vienā negadījumā dzīvību zaudējis 81 gadu vecs vīrietis. Alkohola reibumā pie automašīnas stūres pieķerti divi autovadītāji. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 24 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīts 71 protokols.

Sīkāk par notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

29.jūlijā ap pulksten 22 Strenču novada Plāņu pagastā no kādas mājas pagalma, brīvi piekļūstot, nozagts zilas krāsas velosipēds. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

29.jūlijā ap pulksten 8 no rīta Jaunpiebalgā, Gaujas ielā, konstatēts, ka, atlaužot slēdzeni, no gāzes balonu nojumes nozagti vairāki gāzes baloni. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

29.jūlijā pēc pulksten 8 Alūksnes novada Ziemera pagastā, Māriņkalnā, uz autoceļa Ziemeri – Alsviķi pieķerts iereibis automašīnas Audi 80 vadītājs. 1977.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 0,78 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

30.jūlijā pēc pulksten 2 naktī Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 1.kilometrā, 1992.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas Audi 100 stūres pieķerts 1,65 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.