Ziņas

Uzņēmējdarbība

Novembrī Cēsīs norisināsies uzņēmēju forums

Novembra nogalē, 25.novembrī, jau ceturto gadu norisināsies Cēsu uzņēmēju forums, kas notiks Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Uzņēmēju forumā tiksies novada un apkārtnes uzņēmēji, lai pārrunātu uzņēmējdarbības attīstības tendences reģionā un Latvijā. Īpaša uzmanība šogad tiks pievērsta radošuma veicināšanai industrijās.

Forumu apmeklēs ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V), savukārt ar aktuālām tēmām uzstāsies tādi lektori kā Roberts Ķīlis, Daniels Pavļuts un citi. Foruma gaitā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Cēsu veiksmes stāstiem un jaunumiem novada uzņēmējdarbībā.

Līdzīgi kā iepriekš, vakara daļā tiks godināti Cēsu uzņēmēji, tiem pasniedzot balvas dažādās nominācijas un dodot iespēju neformālā gaisotnē dibināt jaunus kontaktus vai dalīties pieredzē.

Cēsu uzņēmēju forumā aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet visu Latvijas novadu uzņēmēji un jebkurš interesents. Dalība forumā ir bez maksas, taču vietu skaits var izrādīties ierobežots, tāpēc pašvaldība aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai par foruma programmu un reģistrāciju, kas drīzumā tiks izsludināta.