Ziņas

Kriminālziņas

Notikušas vairākas zādzības

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 87 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par divām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 10 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un deviņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši astoņi ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietušo. Nav reģistrēti gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 27 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīts 71 protokols.

21.aprīlī saņemta informācija par kādu 1951.gadā dzimušu sievieti, kuru Burtnieku novada Dūrēs sakodis klaiņojošs suns. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītā diennaktī policijā reģistrētas vairākas zādzības. Valkā, Viestura ielā, 1977.gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka atlauztas dzīvokļa durvis un no telpām nozagtas dažādas mantas, tostarp bižutērija un smaržas.

Pārgaujas novada Stalbē konstatēts, ka, atspiežot kāda īpašuma saimniecības ēkas durvis, iekļūts telpās un nozagts ūdens kompresors “Karcher”, savukārt turpat Stalbē kādā citā īpašumā no saimniecības ēkas nozagts motorzāģis “Husqvarna”. Policijā visos reģistrētajos gadījumos sākti kriminālprocesi.

21.aprīlī Valkā, Tālavas ielā, pie 1982.gadā dzimuša vīrieša atrastas un atsavinātas 200 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Policijā sākta administratīvā lietvedība.

21.aprīlī pulksten 15.35 Salacgrīvas novadā, degvielas uzpildes stacijā “Salacgrīva”, 1981.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu, nebija pietiekami uzmanīgs un uzbrauca reklāmas stendam. Bojāts reklāmas stends un automašīna, cietušo nav. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža