Ziņas

Sports

Notiks sacensību seriāla “Valkas četrcīņa – 2015” sacensības šosejas riteņbraukšanā

Šodien plkst.10.30 pie Valkas pilsētas kultūras nama sāksies sacensību seriāla “Valkas četrcīņa – 2015” pirmais posms ar šosejas riteņbraukšanas sacensībām, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja Kristīne Karole.

Atbilstoši katrai vecuma grupai būs pieejamas divas distances – 60 kilometri (Valka-Kārķi-Valka) un 30 kilometri (Valka-Ērģeme-Valka).

Notiks arī sacensības bērniem no trīs līdz 11 gadu vecumam. Vecuma grupā līdz sešiem gadiem būs jāveic 200 līdz 300 metrus gara distance, no septiņu līdz deviņu gadu vecumam būs jāveic 600 metrus garš brauciens un no desmit līdz 11 gadiem – 1800 metru distance.

Šī gada jaunums – komandu vērtējums. Komandu var veidot jebkādas interešu grupas, uzņēmumi, ģimenes, radniecības, vecuma grupu pārstāvji (neatkarīgi – sievietes vai vīrieši). Katrā posmā komandu ieskaitē vērtēs trīs labāko dalībnieku reitinga punktu summu (var būt arī no veselības klases). Piederību komandai nosaka katrs dalībnieks, piesakoties uz attiecīgo posmu. Sezonas laikā dalībnieks drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu. Komandu kopvērtējuma rezultāti tiks noteikti pēc visu četru posmu summas.

Šajā gadā jaunums ir arī veselības klases apbalvošana, ja dalībnieks ir startējis visos četros sacensību seriāla posmos.

Bērniem līdz septiņu gadu vecumam pasākums ir bez maksas. Valkas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem dalības maksa, sākot no 0,30 eiro ar iepriekšēju pieteikšanos, pārējiem – sākot no 0,50 eiro. Dalības maksā iekļauta kā sacensību numurs, tā marķēta trase, laika un rezultātu uzskaite, dzirdināšana trasē, diploms un balvas.