Ziņas

Izklaide

Notiks grupas “Instrumenti” koncerti Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

Šovakar plkst.20 un plkst.22.30 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” uzstāsies grupa “Instrumenti”, aģentūru LETA informēja grupas “Instrumenti” pārstāve Līva Pētersone.

Jau ziņots, ka grupa “Instrumenti” laidusi klajā jaunu dziesmu “Mēs tiksimies gaisā” un tās video versiju, kā arī izziņojusi koncertsēriju Latvijas pilsētās. “Mēs tiksimies gaisā” ir dziesma no grupas nupat izdotā albuma. Šis albums esot atgriešanās pie grupas “Instrumenti” saknēm – grupas mūziķu pirmās talanta izpausmes meklējamas mūsdienu akadēmiskajā mūzikā.

Kā liecina tīmekļa vietnē “bilesuserviss.lv” pieejamā informācija, plkst.20 plānotais koncerts ir izpārdots, un biļetes pieejamas tikai uz nakts papildkoncertu.

“”Mēs tiksimies gaisā” vakari būs ļoti emocionāli blīvi, impulsīvi un spontāni. Esam ļoti priecīgi par iespēju šo programmu piedāvāt arī īpašos nakts koncertos Rīgā un Cēsīs. Tā vien šķiet, ka mūzika, ko esam radījuši šiem koncertiem, savu īsāko un patiesāko ceļu pie klausītāja atrod maģiskajā laikā īsi pirms pusnakts,” pastāstīja mūziķis Jānis Šipkēvics.

26.decembrī grupa “Instrumenti” uzstāsies Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”. Arī šis koncerts ir izpārdots.

LETA