Ziņas

Uzņēmējdarbība

Notiks Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējā tikšanās

Šodien, sākot no plkst.10, Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kamerzālē notiks Cēsu un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējā tikšanās, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Tikšanās laikā Cēsu Tūrisma informācijas un attīstības centra (TIC) pārstāvji atskatīsies uz aizvadīto gadu, iepazīstinās ar TIC 2016.gada plāniem, sadarbības iespējām un to, kā aktīvāk iesaistīties kopējā pilsētas un novada tūrisma piedāvājumā un tā attīstībā.

Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V) klātesošos iepazīstinās ar nozīmīgākajām aktualitātēm pilsētā un aicinās iesaistīties diskusijā par uzņēmējiem svarīgiem jautājumiem. Šogad īpašs notikums būs Cēsu 810 gadu jubilejas svētki, kas norisināsies no 22.jūlija līdz 24.jūlijam. Tas būs nacionāla mēroga kultūras pasākums, kura veiksmīgā norisē aicināti iesaistīties visi uzņēmēji ar dažādām idejām un aktivitātēm.

Vieslekcijās būs iespēja uzzināt par aktuālo tūrisma jomā Latvijā, virtuālo tūru piedāvājumu, kā arī par komunikāciju interneta vidē, kur digitālās komunikācijas eksperts Edgars Koroņevskis dalīsies savā pieredzē par svarīgiem aspektiem, lai interneta vidē nodrošinātu pozitīvu komunikāciju un sasniegtu izvirzītos mērķus.

Pašvaldība aicināja uz pasākumu pieteikties līdz 22.aprīļa plkst.16.