Ziņas

Sports

Noslēdz ar uzvaru

Ar uzvaru kalendāro gadu noslēgusi basketbola komanda “Dārznieks/ Cēsis”. LBL3 čempionātā cēsnieki pēdējā spēlē ar 69:61 pārspēja komandu “SK Rūjiena”. Pa 18 punktiem guva Ģirts Logins un Elvis Saulītis. Tā komandai bija devītā uzvara 12 spēlēs, un B grupas turnīra tabulā viņi ieņem otro vietu. Par vienu uzvaru vairāk ir tikai komandai “Bauskas BJSS/ SC Mēmele”.

Pagaidām viss liecina, ka Cēsu komandai arī šogad izdosies iekļūt nākamajā kārtā, proti, savas grupas piecu labāko komandu skaitā, kas otrajā posmā turpinās cīņu par medaļām. Atbilstoši nolikumam šogad 19 komandas, kas piedalās LBL3 čempionātā, sadalītas divās grupās. Pēc diviem apļiem, katras grupas pirmo piecu vietu ieguvējas kvalificēsies turnīram par 1.-10.vietu, ņemot līdzi savstarpējos spēļu rezultātus. Otrajā posmā katra komanda spēlē divus apļus tikai pret otrās grupas komandām. Tad noskaidrosies tās astoņas komandas, kas turpinās cīņas izslēgšanas spēlēs. Cēsu komandas treneris Viktors Brizgalovs, atzīstot, ka patīkami gadu noslēgt ar uzvaru, norāda, ka šobrīd vēl pārāk priecāties nevar, jo gaidāmas ļoti svarīgas spēles: “Rezultāts labs, bet atslābt nedrīkst, jo nākamajā kārtā nāk līdzi arī savstarpējo spēļu rezultāti. Teiksim, pret Bauskas komandu līdzi nāksies ņemt abus zaudējumus, tāpēc jācenšas pret pārējām gūt uzvaras, jo noslēgumā, kad noskaidrosies izslēgšanas spēļu komandas,
katrs punkts var būt noderīgs.”

Runājot par sastāvu, treneris norāda, ka viss ir labi, kamēr visi pamatsastāva spēlētāji ir ierindā. Tiklīdz kāds izkrīt, rodas problēmas.

“Bet tā jau ne tikai mums, bet arī citās komandās, un ne tikai 3.divīzijā, bet gandrīz visās līgās,” piebilst treneris.
Šogad komandās iesaistījās Elvis Saulītis, kurš ir viens no rezultatīvākajiem. Treneris norāda, ka viņš ir labs spēlētājs, bet, ņemot vērā viņa potenciālu, pienesums varētu būt vēl lielāks. Cerams, ka spēlētājs to spēs parādīt sezonas svarīgākajās spēlēs.