Ziņas

Kriminālziņas

Nolaužot bākas vāku, nozog degvielu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 10 nodarījumi pret īpašumu, kā arī deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi vadītāji. Noformēti 67 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 35 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Laika posmā no 30.novembra līdz 4.decembra pulksten 9 Madonā nenoskaidrota persona, brīvi piekļūstot, uzlauza ekskavatora degvielas bāku un nozaga dīzeļdegvielu. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Savukārt laika posmā no 3.decembra pulksten 19:30 līdz 4.decembra pulksten 19 Gulbenē nenoskaidrota persona, brīvi piekļūstot, nolauza automašīnas “Volkswagen” degvielas tvertnes vāku un nozaga 70 litrus degvielas, kā arī bākā iebēra smiltis. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Vakar, 4.decembrī pulksten 15:15, Valmierā, Lucas ielā, 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Opel”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 3,96 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vēl 4.decembrī pulksten 15:35 Rūjienas novadā, Lodes pagastā, Lodē, 1960.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi A4”, izraisīja sadursmi ar 1977.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu “Audi A6” un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem. Pulksten 15:40 Rūjienas novadā, Lodes pagastā, vadītājs atrasts reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,17 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.