Ziņas

Kriminālziņas

Nokrīt no jumta

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 21 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 112 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

12.jūlijā, pulksten 08:50 Valkas novadā, Valkā, nenoskaidrota persona, nenoskaidrotā kravas automašīnā ar piekabi, uzpildīja 335 litrus dīzeļdegvielas un aizbrauca, par to nesamaksājot. Materiālie zaudējumi sasniedz 331,99 EUR apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

12.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 10.jūlija pulksten 20:00 līdz 12.jūlija pulksten 12:15 Madonas novadā, Aronas pagastā, atlaužot veikala logu, iekļūts ēkā un nozagts trimmeris. Materiālie zaudējumi sasniedz 80 EUR apmēru. Uzsākts kriminālprocess, policija noskaidro notikušā apstākļus.

12.jūlijā, saņemta informācija, ka 11.jūlijā, pulksten 12:30 Strenču novadā, Sedā, no garāžu kooperatīva, nozagtas uzņēmumam piederošas automašīnas “Peugeot”, kuras bija nodegušas. Zaudējumu apmēru un notikuma apstākļus policija noskaidro.

12.jūlijā, pulksten 11:15 Pārgaujas novadā, Straupes pagastā, labojot privātmājas jumtu, 1981.gadā dzimis vīrietis nokrita no trīs metru augstuma. Cietušais nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē ar dažādām traumām, dzīvībai briesmas nedraud. Policija noskaidro notikušā apstākļus.