Ziņas

Kriminālziņas

Nokrīt no 4 metru augstuma; kravas vilciens notriec cilvēku

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti četri nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par pieciem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 97 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 34 bija par ātruma pārsniegšanu.

18.jūlijā, pulksten 14:30 Madonas novadā, remontējot kādas ēkas jumtu, no trīs līdz četru metru augstuma krita 1949.gadā dzimis vīrietis. Cietušais nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē ar dažādiem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

18.jūlijā, pulksten 15:40 Amatas novadā, Nītaures pagastā, autoceļa Garkalne – Alauksts 63 kilometrā, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Renault”, uzbrauca 1991.gadā dzimušā vīrieša automašīnai “Volvo”, sakabē ar piekabi, kura bija novietota stāvēšanai ceļa malā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa “Renault” pasažieri – 2008.gadā un 2011.gadā dzimuši zēni, kuri nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

18.jūlijā, saņemta informācija, ka  pulksten 18:25 Amatas novadā, Drabešu pagastā, nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, nobrauci no ceļa braucamās daļas, ietriecoties kokā. Izbraucot operatīvajiem dienestiem, noskaidrojās, ka transportlīdzekļa “BMW” vadītājs, 1994.gadā dzimis vīrietis, pie spēkrata stūres sēdies 1,98 promiļu reibumā. Automašīnā arī atradās pasažieri, kuri necieta negadījumā, atsakoties no medicīniskās palīdzības. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

19.jūlijā, saņemta informācija, ka pulksten 03:29 Cēsu novadā, kādā dzelzceļa stacijā, braucošs kravas vilciens notriecis cilvēku. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrojās, ka 1970.gadā dzimis vīrietis aizmidzis starp sliedēm un vilciens tam pārbraucis pāri. Arī šajā gadījumā personai netika konstatēti miesas bojājumi.