Ziņas

Sabiedrība

Noķer spuldzīšu zagli

Cēsu pašvaldības policija svētku brīvdienās uz izsaukumiem devusies 42 reizes. Gadu mijas naktī sabiedriskās kārtības uzraudzīšanā piedalījās arī paš­valdības policijas priekšnieks Guntars Norbuts, kurš atzīst, ka nakts bijusi samērā raiba.

Daudziem droši vien zināms tāds pasaku personāžs kā Grinčs, kuram nepatīk Ziemassvētki, kurš gatavs darīt visu, lai sagandētu citiem svētku prieku. G. Norbuts smaidot norāda, ka viens šāds vietējais Grinčs noķerts arī Cēsīs, jo Vienības laukumā eglei skrūvējis no virtenes spuldzītes. Pateicoties videonovērošanai, vainīgais operatīvi aizturēts un spuldzes saliktas atpakaļ.

Gadu mijas naktī uz ielām paš­valdības policisti aizturējuši divus autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies reibumā, tie nodoti Valsts policijai.
“Naktī bija daži kautiņi, kur nācās iejaukties, pret rīta pusi uz ielām bija manāmi vairāki jau krietni paguruši svinētāji. Atskurbšanai atskurbtuvē tika nogādāti desmit, bet deviņus, kuri varēja norādīt, kur dzīvo, nogādājām dzīvesvietā. Priekuļu ceļa malā pamanījām vīrieti, kurš bija paslīdējis, kritis, sevi savainojis, bet alkohola iespaidā nespēja piecelties un doties tālāk. Nodevām viņu mediķiem. Labi, ka tur braucām, jo, ja viņš ilgi būtu gulējis uz zemes, sekas varēja būt traģiskas,” stāsta G. Norbuts.