Ziņas

Kriminālziņas

Nobrauc no ceļa

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē pēdējā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 22 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 12 nodarījumi pret īpašumu, kā arī septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija par trīs cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 101 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 39 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 11.septembrī pulksten 22:40, Madonas novadā, Mārcienas pagastā, autoceļa Pļaviņas (Gostiņi) – Madona – Gulbene 36. kilometrā, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Toyota Avensis”, mēģināja izvairīties no sadursmes ar meža dzīvnieku, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca krūmos. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

11.septembrī pulksten 17:15 Strenču novadā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 96. kilometrā, nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “Mazda”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Automašīnas vadītājs pēc ceļu satiksmes negadījuma pameta automašīnu un no notikuma vietas aizbēga. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Vēl 11.septembrī pulksten 21:18 Kocēnu novadā, Dikļu pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 12. kilometrā, 1979.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “Audi”, būdama alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,53 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.