Ziņas

Kriminālziņas

Nobrauc no ceļa braucamās daļas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens tiesas lēmums par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem ir četri cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnas vadītāji. Noformēti 46 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 18 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

12.februārī pulksten 8:00 Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa posmā Valmiera – Rauna, “Mercedes Benz” vadītāja, veicot kreiso pagrieziena manevru,  neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā notika transportlīdzekļa sānslīde un tas iebrauca pretējās kustības joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo “Volvo”. Abām automašīnu vadītājām uz vietas tika sniegta medicīniskā palīdzība, taču no tālākās stacionēšanas atteicās. Negadījumā cieta arī “Mercedes Benz” esošs mazgadīgs pasažieris, kurš nogādāts medicīnas iestādē.

12.februārī pulksten 15:50 Burtnieku novadā, autoceļa Valmiera – Matīši – Mazsalaca 18.kilometrā, automašīnas “Audi A4” vadītāja slidenos ceļa apstākļos nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Cietusī sieviete tika nogādāta ārstniecības iestādē.

12.februārī pulksten 16:30 Ērgļu novadā, autoceļa Rīga-Ērgļi 93.kilometrā, tika apturēts kāds “BMW” vadītājs. Vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām, kā arī smagā alkohola reibumā. Vīrietim konstatēts 1,41promiļu reibums. Vēlāk, pulksten 17:35, Kocēnu novada Dikļu pagastā, autoceļa Puikule – Rencēni 17.kilometrā, par braukšanu alkoholisko dzērienu ietekmē tika apturēts “Subaru” vadītājs. Viņam tika konstatēts 2,18 promiļu reibums. Abiem vīriešiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.