Ziņas

Kriminālziņas

Nobrauc no ceļa braucamās daļas; nozog velosipēdu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 62 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 9 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 5 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 56 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 29 bija par ātruma pārsniegšanu.

28.jūnijā, saņemta informācija, ka pulksten 16:18 Cēsīs, Raunas ielā, nenoskaidrots vīrietis nozadzis 2001.gadā dzimušai jaunietei velosipēdu. 29.jūnija pulksten 00:15 aizdomās turamā persona, 1952.gadā dzimis vīrietis, tika aizturēts, kā arī velosipēds nodots īpašniecei. Policija noskaidro notikušā apstākļus, kā arī uzsākts kriminālprocess. Jāpiebilst, ka transportlīdzeklis atradās brīvi pieejamā vietā un bez drošības slēdzenes! Valsts policija aicina rūpēties par savu mantu drošību, neatstājot tās bez uzraudzības un brīvi pieejamas garnadžiem.

28.jūnijā, pulksten 16:46 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Ieriķos, pa Cecīļu ielu, 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “BMW”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Izrādījās, ka vīrietis pie spēkrata stūres sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 1,24 promiles. Policija noskaidro notikušā apstākļus.