Ziņas

Kriminālziņas

Nobrauc no ceļa braucamās daļas; izsit vējstiklu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 90 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par diviem bojā gājušajiem un vienu cietušo, kā arī vienā negadījumā, informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 72 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 34 bija par ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 19.jūnija pulksten 19:00 līdz 20.jūnija pulksten 08:00 Priekuļu novadā, 1982.gadā dzimušam vīrietim piederošai automašīnai “Volkswagen” tika izsists vējstikls, kā arī ar asu priekšmetu saskrāpēta transportlīdzekļa virsbūve. Policija noskaidro notikušā apstākļus un zaudējumu apmēru, kā arī uzsākts kriminālprocess.

21.jūnijā, pulksten 03:34 Cēsu novadā, Cēsīs, Lenču ielā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, ietriecoties kokā. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja divi 2000.gadā dzimuši jaunieši, taču negadījumā cieta 2001.gadā dzimis jaunietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Nevienam no minētajām personām nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policija noskaidro notikušā apstākļus.