Ziņas

Sports

No Lielvārdes tukšā

Latvijas florbola virslīgā sākušās pusfināla spēles. Cēsu “Lekrings” pēc smagās ceturtdaļfināla sērijas pret “Rubeni” pēc īsas atelpas devās uz Lielvārdi, lai aizvadītu pirmās divas spēles ar regulārā čempionāta uzvarētājiem “Lielvārdi”. Lai arī cēsnieki palika bez uzvarām, spēles bija ļoti līdzīgas un uzvaras kausi varēja nosvērties uz jebkuru pusi. Abās spēlēs pamatlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot, bet laikam veiksme tomēr bija mājnieku pusē.

Pirmajā spēlē trešā perioda sākumā cēsnieki bija vadībā 4:1, diemžēl uzvaru nosargāt neizdevās. Mājnieki 15 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 4:4, panākuma iedvesmoti, viņi papildlaika astotajā minūtē izrāva uzvaru 5:4.

Cēsu komandas labā vārtus guva: Emīls Dzalbs, Andris Rajeckis, Artis Savins un Jānis Melderis.

Otrajā spēlē notikumi risinājās pēc līdzīga scenārija, tikai ar to atšķirību, ka šoreiz iedzinējos bija “Lekrings”. Nepilnas astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija 8:5 “Lielvārdes” labā, taču trīs precīzi Andra Rajecka raidījumi ļāva pamatlaiku noslēgt neizšķirti 8:8. Sekoja papildlaiks, kas neļāva noskaidrot uzvarētāju, un viss izšķīrās soda metienu sērijā. Te veiksmīgāki bija mājnieki, svinot uzvaru 9:8.

Līdz ar to sērijā 2:0 “Lielvārdes” labā, divās nākamajās spēlēs, kas nedēļas nogalē notiks Cēsīs, “Lekringam” jāatbild ar divām uzvarām savā laukumā, jo vairs nav, kur atkāpties.

Otrajā pusfināla pārī “Mogo/ RTU – Rocekts” izbraukumā divreiz pārspēja “Ulbroka/ FS Masters” 12:5 un 6:4.