Ziņas

Kriminālziņas

No kādas saimniecības nozagti 22 siena ruļļi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un deviņi nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kuros nav neviens cietušais. Tāpat nav reģistrēti gadījumi, kad transportlīdzekļu vadītāji pārvietotos alkohola reibumā. Noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajās dienās Vidzemē reģistrēti divi gadījumi, kad no saimniecībām nozagti siena ruļļi. 18.oktobrī Smiltenes novadā ziņots par 22 siena ruļļu zādzību, savukārt Apes novadā par 20 ruļļiem, kuru vērtība mērāma 320 EUR vērtībā. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 6.oktobra līdz 21.oktobrim Alsviķu pagastā apzagta kāda īpašuma garāža. Iekļūstot telpā nozagts malkas zāģis, zāles pļāvējs un instrumentu kaste. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.