Ziņas

Kriminālziņas

No kādas mājas nozagti zelta izstrādājumi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti divi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēdists un automašīnas vadītājs. Noformēti 67 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 22 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

6.decembrī pulksten 18:10 Limbažu novadā konstatēts, ka, brīvi piekļūstot īpašumam, no mājas nozagti zelta izstrādājumi. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

6.decembrī pulksten 20:19 Vecpiebalgas novadā, autoceļa Vecpiebalga – Greiveri – Drusti 1.kilometrā, tika apturēts automašīnas “Renault Clio” vadītājs. Tika konstatēts, ka vīrietis sēdies pie stūres bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā – 2,02 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.