Ziņas

Kriminālziņas

No kādas kāpņu telpas nozagts velosipēds

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 29.marta līdz 1.aprīlim, saņemta informācija par 237 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 32 ceļu satiksmes negadījums, kur divos no gadījumiem ir divi cietušie un viens bojāgājušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 14 transportlīdzekļu vadītāji, viens atteicies no pārbaudes. Noformēti 288 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 153 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

29.martā aptuveni pulksten 10:00 Cēsīs no kādas tirdzniecības vietas kāds  nenoskaidrots vīrietis no kases aparāta nozaga 50 EUR. Uzsākts kriminālprocess.

29.martā pulksten 17:25 Cēsu novada Vaives pagastā, autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža 85.kilometrā, ceļu remontdarbu vietā notika transportlīdzekļu sadursme, kur notikuma vietā gāja bojā 1989.gadā dzimis vīrietis. Šobrīd pieejamā informācija liecina, ka vieglās automašīnas “Peugeot” vadītājs lielā ātrumā braucis pa ceļa braucamo daļu un ietriecies ceļu būves transportlīdzeklī, kurš nekustīgi atradās satiksmei noslēgtā vietā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta arī vīrietis, kurš tobrīd atradās traktortehnikā. Cietušais tika nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija turpina izmeklēt notikušā apstākļus.

29.martā Madonas iecirkņa darbinieki kratīšanas laikā no dažādām vietām Madonas un Rēzeknes novados kopā izņēma  905 litrus šķidruma ar dīzeļdegvielai raksturīgu smaržu, 2120 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, 20 cigaretes bez LR akcīzes markām un 0,39 litrus kandžu. Policija turpina lietas izmeklēšanu.

30.martā pulksten 9:59 Alūksnē tika konstatēts, ka stāvēšanai novietotai traktortehnikai ir izsisti loga stikli. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.

30.martā pulksten 14:52 Limbažu novada Staiceles pagastā notikusi zādzība. Uzlauztas kādas ēkas durvis un nozagta dārza traktora piekabe. Materiālie zaudējumi vērtējami 300 Eur apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

30.martā Gulbenes novadā Valsts policija veica pārbaudi, kuru ietvaros dažādās tirdzniecības vietās tika veiktas pārbaudes saistība ar preču aprites noteikumu ievērošanu. Divās tirdzniecības vietās Lizuma un Rankas pagastā tika reģistrēti pārkāpumi par enerģijas dzērienu pārdošanu nepilngadīgām personām. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

31.martā pulksten 5:50 Madonas novada Bērzaunes pagastā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 29.kilometrā, “Peugeot Partner” vadītājs uzbraucis uz ceļa braucamās daļas guļošam cilvēkam. Automašīnas vadītājs, pamanot guļošo cilvēku, savlaicīgi samazinājis ātrumu, kā rezultātā sadursmē gūtie savainojumi nav smagi. Cietušais tika nogādāts slimnīcā, kur arī tika konstatēts alkohola apreibums. Policija skaidro notikušo.

Laika posmā no 30.marta līdz 31.martam Alojā no kādas kāpņu telpas nozagts velosipēds. Materiālie zaudējumi noteikti 250 EUR apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

1.aprīlī pulksten 2:23 tika saņemta informācija, ka Gulbenē nodedzis traktors. Informācija liecina, ka iespējams notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Materiālie zaudējumi vērtējami 60 000 EUR apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, policija skaidro notikušo.