Ziņas

Kriminālziņas

No kāda mājokļa nozagta nauda 150 EUR un planšetdators

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens mopēda vadītājs. Noformēti 67 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 21 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

10.decembrī pulksten 09:24 konstatēts, ka Gulbenes novadā, Stradu pagastā, no kāda mājokļa nozagta nauda 150 EUR un planšetdators. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus.

10.decembrī pulksten 12:55 Priekuļu pagastā no kādas dzīvojamās mājas nozagta nauda 320 EUR un bankas karte. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 9.decembra līdz 10.decembrim Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, divos īpašumos konstatēti bojājumi. Vienā īpašumā nenoskaidrota persona sabojājusi balkona durvis un izsitusi durvju stiklu, savukārt otrā īpašuma bojāts loga stikls. Zaudējumu apmērs un apstākļi tiek precizēti Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 8.decembra pulksten 17:00 līdz 10.decembra pulksten 7:00 Varakļānos atlauzta garāžas piekaramā atslēga, un no garāžas nozagts motorzāģis. Materiālo zaudējumu apmērs un apstākļi tiek skaidroti. Uzsākts kriminālprocess.