Ziņas

Kriminālziņas

No kāda dzīvokļa nozagts televizors

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 54 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti astoņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, deviņi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens auto vadītājs. Noformēti 73 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 32 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

29.novembrī laika posmā no pulksten 18:00 līdz 20:30 Madonas novadā, atspiežot logu, tika iekļūts īpašumā un nozagta nauda. Uzsākts kriminālprocess.

29.novembrī pulksten 20:45 Valkā no kāda dzīvokļa nozagts televizors. Materiālie zaudējumi noteikti 150 EUR vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

30.novembrī pulksten 00:50 Vecpiebalgas novadā, autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 46.kilometrā, automašīnas “Audi” vadītājs iebrauca ceļu norobežojošā barjerā, kā rezultātā apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas pasažieris. Policija skaidro notikušo.