Ziņas

Sabiedrība

No jaunā gada Valmierā samazināsies pieslēguma maksa ūdensvadam un kanalizācijai

No jaunā gada Valmierā samazināsies pieslēguma maksa ūdensvadam un kanalizācijai.

SIA “Valmieras ūdens” valde apstiprinājusi jaunus pievienošanās noteikumus uzņēmuma ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, lai veicinātu mājsaimniecību un komersantu interesi un paplašinātu iespējas pieslēgties centralizētajiem komunikāciju tīkliem, aģentūru LETA informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Pabērza.

Pēc uzņēmuma aprēķiniem, vienas pievienošanās vietas izbūve izmaksā vidēji 434 eiro, savukārt no jaunā gada potenciālajiem klientiem no šīm izmaksām būs jāsedz tikai 27,88% apmērā, kas ir 100 eiro (plus pievienotās vērtības nodoklis 21%). Pārējo starpību segs “Valmieras ūdens”.

Uzņēmuma Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Dagnis Muižnieks atklāja, ka sabiedrisko un komercobjektu īpašniekiem gan jāņem vērā, ka gadījumā, ja būs nepieciešami papildu ieguldījumi, lai “Valmieras ūdens” komunikācijas piemērotu uzņēmuma vajadzībām atbilstoši būvprojektam, papildus pievienošanās maksai būs jāsedz radušās izmaksas.

Apstiprinātos noteikumus, kā arī informāciju par pieslēguma maksām un nepieciešamām darbībām, lai pieslēgtos centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīklam, var lasīt mājaslapā “www.valmierasudens.lv”. Informācija pieejama arī uzņēmuma Klientu apkalpošanas daļā vai zvanot pa telefona numuru 64226001.

LETA