Ziņas

Kriminālziņas

No iežogotas teritorijas nozagta 200 L tilpuma malkas kūpinātava

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti desmit nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 19 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens auto vadītājs. Noformēti 116 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

5.novembrī, pulksten 9:00, Alūksnes novadā no kāda vibroveltņa nozagts akumulators “4MAX”, savukārt no stāvēšanai novietota hārvestera nozagta instrumentu kaste. Kopējie zaudējumi vērtējami 500EUR apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 3.novembra līdz 5.novembrim Limbažu novada Skultes pagastā konstatēts, ka no iežogotas teritorijas nozagta 200L tilpuma malkas kūpinātava. Tās vērtība mērāma 450EUR vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

5.novembrī Alojas novadā, kāds vīrietis ziņojis, ka no dzīvojamās mājas pagalma nozagta automašīna “Opel Astra”. Saimnieks pēdējo reizi automašīnu redzējis 31.oktobrī. Konstatēts, ka nozagtā mašīna, ir tas pats transportlīdzeklis, kurš 1.novembrī uz Alojas un Limbažu novadu robežas tika atrasts pamests un nodedzis. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

6.novembrī, pulksten 01:05, Valkā, Ausekļa ielā kāds vīrietis sēdies pie automašīnas “Opel Vectra” stūres, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Transportlīdzekļa vadītājam tika konstatēts 1,76 promiļu reibums. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.