Ziņas

Sabiedrība

Nītaurietis- parlamentārais sekretārs

Nītaurietis Mārtiņš Šteins kļuvis par Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru. Šajā amatā viņu aicinājusi pagājušajā nedēļā ieceltā iekšlietu ministre Marija Golubeva.

Mārtiņš Šteins norāda: “Mani interesē iekšlietu nozares darbs noziegumu prevencijas jomā, starpnozaru sadarbība patvēruma meklētāju, cietušo atbalsta un vardarbības novēršanas jomā, kā arī bērnu un jauniešu drošība.”

M. Šteins uzsver, ka jaunajā amatā palīdzēs ministrei īstenot izvirzītās prioritātes: vairot cilvēcīgumu iekšlietu sistēmā, īstenot strukturālās reformas un stiprināt sadarbību ar citām ministrijām, institūcijām, nozarēm un nevalstiskajām organizācijām.

Mārtiņš Šteins ir 13. Saeimas deputāts, vairāku Latvijas nevalstisko organizāciju biedrs un izpildinstitūciju pārstāvis, kā arī “Kustības “Par!”” izpilddirektors un valdes loceklis. Mūspusē M.Šteinu pazīst kā jauniešu organizācijas “Nītaureņi” dibinātāju un aktīvistu. Atgādinām arī, ka M.Šteins ir eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas un Imanta Freiberga krustdēls. Būdams skolas vecumā, Mārtiņš rakstīja vēstuli toreizējai Valsts prezidentei V.Vīķei-Freibergai, lūdzot viņu kļūt par krustmāti.