Ziņas

Sabiedrība

Uz sliedēm izguļ dzērumu

Foto: Indars Krieviņš

Vakardienas numurā jau rakstījām par notikumu Amatas novadā, kur starp sliedēm pamatīgā reibumā aizmigusi sieviete, vilciens pārbraucis viņai pāri, neaizķerot un nenodarot ne skrambiņas.

Tipogrāfijas krāsa vēl nebija nožuvusi, kad saņemta ziņa par līdzīgu notikumu – šoreiz Cēsu stacijā. Valsts policija ziņo, ka ce­turt­dien pulksten 3.29 saņemta informācija – Cēsu dzelzceļa stacijā braucošs kravas vilciens notriecis cilvēku. Izbraucot uz notikuma vietu, policija noskaidroja, ka kāds 1970. gadā dzimis vīrietis aizmidzis starp sliedēm un vilciens tam pārbraucis pāri. Arī šajā gadījumā personai netika konstatēti miesas bojājumi.

Valsts policijas Vidzemes reģionālās pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže atzina, ka šāda nedēļa vēl nav piedzīvota, kad dažu dienu laikā notiek divi identiski gadījumi ar laimi nelaimē: “Ja notikums nebūtu ar tik traģisku pieskaņu, varētu domāt, ka cilvēki sākuši rīkot savdabīgas sacensības – kurš paliks dzīvs? Arī minētais vīrietis bija smagā alkohola reibumā un neko no notikušā neatcerējās.”