Ziņas

Uzņēmējdarbība

“Neste Oil” jauno DUS pie bistro “Bērzkrogs” atklās vasaras sākumā

Automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” jauno degvielas uzpildes staciju pie bistro “Bērzkrogs”, Vidzemes šosejas 94.kilometrā, plāno atvērt vasaras sākumā, aģentūrai LETA skaidroja uzņēmumā.

Kā norāda kompānijā, aukstā laika dēļ stacijas būvniecības darbi uz laiku bija jāaptur, tāpēc stacijas atklāšanas termiņi nedaudz nobīdīti. Sākotnēji bija plānots to atvērt pavasarī.

Stacija Bērzkrogā uzņēmumam izmaksās 650 000 eiro.

Kā ziņots, stacija Bērzkrogā būs piemērota gan vieglajam, gan smagajam autotransportam, jo būs aprīkota ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smagā transporta uzpildei. Stacijā būs pieejama “Neste Futura” degviela no Somijas, kas, kā apgalvo kompānijā, “nodrošina mazāku degvielas patēriņu, ilgāku dzinēja mūžu un labāku tā darbību”.

Tāpat kā visā “Neste Oil DUS” tīklā, jaunajā stacijā varēs norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

Kā ziņots, SIA “Neste Latvija” neto apgrozījums 2014.gadā pieaudzis par 7% salīdzinājumā ar gadu iepriekš un sasniedzis 350 miljonu eiro apmēru, aģentūru LETA informēja uzņēmumā. Peļņa pēc nodokļu nomaksas 2014.gadā sasniedza 8,6 miljonus eiro. Uzņēmuma investīcijas Latvijā 2014.gadā bija 2,8 miljoni eiro.