Ziņas

Kriminālziņas

Nelikumīgi kādā īpašumā Valmiermuižā ieved granti

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, tostarp reģistrēti četri nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu, kā arī reģistrēta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem, nevienā no tiem nav cietušie. Transportlīdzekļus, alkoholisko dzērienu iespaidā vadīja viens autovadītājs. Noformēti 85 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 bija par ātruma pārsniegšanu – par aizvadītās diennakts statistiku informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu un sniedz ieskatu atsevišķos gadījumos.

11.aprīlī pulksten 6:59 Gulbenē, Baložu ielā, 1990.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu „Audi” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt būdama alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 2,76 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt vakar pulksten 11:42 Gulbenē, Rīgas ielā, 1972.gadā dzimis vīrietis mājas kāpņutelpā uzglabāja un pārvietoja 2000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, bez to izcelsmes apliecinošiem dokumentiem. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11.aprīlī pulksten 13 Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, Valmiermuižā, 1957.gadā dzimuša vīrieša īpašumā, bez saskaņošanas ar īpašnieku nelikumīgi tika ievesta grants. Notikušā apstākļus policija noskaidro.