Ziņas

Kriminālziņas

Negadījums kartupeļu laukā

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajās brīvdienās, no 29.septembra līdz 2.oktobrim, saņemta informācija par 223 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 20 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 73 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 40 nodarījumi pret īpašumu, kā arī 25 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 17 vadītāji. Noformēti 299 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 137 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Kā jau iepriekš ziņots, 30.septembrī saņemta informācija, ka Madonas novadā, Lazdonas pagastā, izdemolēta piemiņas vieta. Piemiņas vietā kurināts ugunskurs, kā arī ar krāsu apzīmēts pats objekts. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Vēl 30.septembrī pulksten 12:45 Alūksnē, Kanaviņu ielā, 1969.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 3,38 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, 1985.gadā dzimis vīrietis 30.septembrī pulksten 12:30 kartupeļu laukā, vadot traktoru sakabē ar piekabi, uzbrauca 1959.gadā dzimušam vīrietim. Cietušais, kāpjot uz piekabes kāpšļa, paslīdēja un nokrita, kā rezultātā traktora piekabe uzbrauca vīrietim. Persona nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.