Ziņas

Kriminālziņas

Negadījumā uz ceļa iet bojā sieviete

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un astoņi nodarījumi pret īpašumu, kā arī pieci ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu bojāgājušo un vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi velosipēda vadītāji. Noformēti 58 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

20.septembrī saņemta informācija, ka pulksten 20:24 Kocēnu novadā, Zilākalna pagastā, Zilajā kalnā, uzlaužot ekskavatora degvielas tvertni, nozagts 51 litrs dīzeļdegvielas. Policija noskaidro notikušā apstākļus un zaudējumu apjomus. Uzsākts kriminālprocess.

Vēl 20.septembrī pulksten 9:50 Burtnieku novadā, Rencēnu pagastā, autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) 18. kilometrā, notika sadursme starp automašīnu “Scania” sakabē ar piekabi, kuru vadīja 1959.gadā dzimis vīrietis un automašīnu “Volkswagen Touran”, kuru vadīja 1958.gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja vieglās automašīnas pasažiere, 1957.gadā dzimusi sieviete, taču vadītājs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.