Ziņas

Sabiedrība

Nedēļas nogalē Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem deviņi izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13.decembra plkst. 6.30 līdz 16.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājums.

Šorīt plkst. 05.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Salacgrīvas novada Ainažu pagastu, kur pilnā 80m² platībā dega neapdzīvota māja. Plkst. 08.04 ugunsgrēks likvidēts. Notikuma vietā strādāja arī brīvprātīgie ugunsdzēsēji no Ainažiem un Korģenes.

Plkst. 06.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Alojas novada Staiceles pagastā, kur deg divstāvu koka māja pilnā 100m² platībā. Plkst. 08.42 ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Sestdien plkst. 05.09 tika saņemts izsaukums uz Naukšēniem, kur dega vieglā automašīna pilnā 5m² platībā. Plkst. 05.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Raunas novada Drustu pagastā, kur dega dārza māja 70m² platībā. Plkst. 16.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī sestdien Limbažu novada Vidrižu pagastā, kur vieglā automašīna bija ietriekusies elektrolīnijas balsta stabā, svētdien Mazsalacas novada Ramatas pagastā, kur neapsaimniekotā ēkā dega grīda 0,5m² platībā, bet Rīgas ielā Valmierā tika sakārtota ceļa braucamā daļa pēc ceļu satiksmes negadījuma.