Ziņas

Sabiedrība

Nedēļas nogalē Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma 13 izsaukumus

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.septembra plkst. 6.30 līdz 23.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 8.35 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz vienstāvu ražošanas ēku Burtnieku novada Valmieras pagastā, kur dega jumta siltinājums 200m² platībā. Plkst. 11.44 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz svētdienu plkst. 1.39 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega kūts 32m² platībā. Plkst. 3.18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 8.09 tika saņemts izsaukums uz Kalna ielu Madonā, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega terases dēļi 0.5m² platībā. Plkst. 8.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur sestdien dega atkritumi 2m² platībā, kā arī Gaujas ielā Cēsīs, kur dega atkritumi 4m² platībā.