Ziņas

Sabiedrība

Nedēļas nogalē Valmierā satiksmei slēgs Rubenes ielas posmu

Lai pieslēgtu Valmierā, Georga Apiņa ielā, izbūvēto jauno ūdensvadu Valmieras pilsētas maģistrālajam ūdensvadam, 3.septembrī un 4.septembrī tiks slēgts Rubenes ielas posms tās krustojumā ar Apiņa ielu un pie veikala “Austris”.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, slēgtā ielas posma apbraukšana tiks organizēta pa Ezera ielu un Jāņa Endzelīna ielu. Piekļūšana Apiņa ielai būs iespējama pa Rubenes ielu no Raiņa ielas puses.

Apiņa ielas pārbūves laikā satiksmei ir slēgts Apiņa ielas krustojums ar Beātes ielu un Georga Apiņa ielas posms no veikala “Maxima” līdz Beātes ielai. Iebraukšana veikala “Maxima” virszemes stāvlaukumā tiek organizēta caur veikala apakšzemes stāvvietām.

Šobrīd lielākie Apiņa ielas pārbūves darbi ir saistīti ar jauna ūdensvada izbūvi, kuru septembra sākumā plānots pieslēgt pilsētas maģistrālajam ūdensvadam. Šo darbu veikšanas laikā Apiņa ielā iespējami arī īslaicīgi ūdensapgādes pārtraukumi, kā arī ūdens saduļķojums.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem par ielas būvdarbu radītajām neērtībām, kā arī sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm un būvnieku norādēm. Neparedzētu apstākļu gadījumā iespējamas arī satiksmes ierobežojumu laika novirzes.