Ziņas

Izklaide

Nedēļas nogalē notiks melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga-Valka”

Valkas brīvdabas estrādē 1.augustā no plkst.18  notiks melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga-Valka”, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Svētku laikā klausītāji leģendāro kapelu “Bumerangs” dzirdēs unikālā veidolā, jo vienīgi uz šo pasākumu kapelas līderi Aivars Trēziņš un Vents Armands Krauklis apvienosies ar kantrīmūzikas grupu “Sestā jūdze”. Tā kā abas muzikālās vienības ir savā žanrā spēcīgas, klausītājus sagaida neaizmirstams muzikāls piedzīvojums.

Valkas brīvdabas estrādē uzstāsies arī “Mākoņstūmēji”, kas priecēs ar savu atraktivitāti un dzīvesprieku, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar estrādes duetu – “Anmary” un Uģi Rozi, kas izpildīs komponista dziesmas, kā arī “Stradivari”, kas koncerta apmeklētājiem iedos jaunības degsmi kopā ar roka enerģiju.

Koncertu iesildīs “Bordertown Beat” uzvarētāja Viktorija Jansone, Valkas jauniešu grupa “Skyway”, “Solīda kompānija” no Cēsīm, kā arī Kārķu jauniešu grupa. Vakarā – balle ar grupu “AAA”.

Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis un melodiskā mūzikas raidījuma “Vilciens Rīga-Valka” vadītājs Krauklis. “Būs atkal atraktīvs un izklaidējošs vadīšanas stils, bet citādāks nekā pagājušajā gadā, lai katru gadu būtu kāds pārsteigums, lai cilvēkiem būtu interesanti”, atklājis Krauklis.